
LigniKon XL je profesionalni 3D-CAD program za projektiranje, razradu i pripremu drvenih konstrukcija za izvedbu. Namijenjen je tesarima, krovopokrivačima, projektantima, građevinskim poduzećima i obrtima koji žele brže i preciznije izrađivati krovišta, nadstrešnice, pergole, drvene kućice, hale, nosive zidne konstrukcije i složenije drvene objekte.
U sklopu posebne akcije, WETO LigniKon XL dostupan je kroz povoljan najam na 36 mjeseci – uz plaćanje samo 30 mjeseci.
Posebna akcija: LigniKon XL na 36 mjeseci – plaćate samo 30 mjeseci.
Ukupno za 3 godine: 1.230,00 € neto / 1.463,70 € bruto.
Ponuda vrijedi do 31.07.2026.
Što uključuje LigniKon XL akcija?
Akcija omogućuje korištenje profesionalnog 3D-CAD programa LigniKon XL uz znatno niži početni trošak u odnosu na kupnju pune licence.
Uključeno je:
✓ 36 mjeseci korištenja programa
✓ plaća se samo 30 mjeseci
✓ programska njega tijekom cijelog razdoblja najma
✓ isporuka putem download linka i aktivacijskog koda
✓ mogućnost rada na različitim računalima
✓ priručnik u PDF formatu
✓ opcionalna kupnja nakon 3 godine – bez obveze

Zašto odabrati WETO LigniKon XL?
LigniKon XL je namijenjen korisnicima kojima osnovno projektiranje krovišta više nije dovoljno. Program omogućuje slobodniji rad s tlocrtima, složenijim krovnim formama, drvenim konstrukcijama i detaljima za izvedbu.
U 2D i 3D okruženju moguće je pregledno kontrolirati oblik konstrukcije, provjeravati elemente i jasnije pripremiti projekt za daljnju razradu i izvedbu. Time se smanjuje mogućnost pogrešaka, ubrzava priprema i olakšava komunikacija između projektiranja, radionice i gradilišta.
Glavne mogućnosti programa
LigniKon XL uključuje napredne funkcije za projektiranje i razradu drvenih konstrukcija:
• slobodan unos tlocrta
• krovna razrada s automatskim prepoznavanjem tlocrta
• rad u 2D i 3D okruženju
• slobodno konstruiranje drvenih elemenata
• automatsko označavanje, kotiranje i dimenzioniranje
• izrada i obrada spojeva kao što su čepovi, zasjeci, preklopi, profiliranja i utori
• dodatni elementi rogova i podrožnica
• kopiranje, premještanje i zrcaljenje elemenata i sklopova
• automatski izračun krovnih površina
• uvoz 3D objekata
Za koje projekte je LigniKon XL posebno prikladan?
LigniKon XL posebno je prikladan za:
• drvena krovišta
• carporte i pergole
• nadstrešnice i drvene terase s pokrovom
• slobodne drvene konstrukcije
• drvene kućice i pomoćne objekte
• rešetkaste i okvirne konstrukcije
• hale i gospodarske objekte
• nosive zidne konstrukcije
• složenije projekte s kombinacijom drva i čelika
Navedeni uvjeti odnose se na posebnu ponudu za Hrvatsku. Za narudžbu, dodatne informacije ili savjet oko odabira WETO programa, pošaljite nam upit.
Kao zastupnici WETO programa za regionalno tržište, rado ćemo Vam dati dodatne informacije, pomoći pri odabiru odgovarajućeg programa i uputiti Vas na optimalno rješenje za projektiranje drvenih konstrukcija krovišta, zidova i složenijih objekata.
Dodatne informacije o ostalim WETO programima možete pronaći ovdje.


